Menu
ČESKÝ VÝROBCE NÁVNAD A NÁSTRAH PRO VŠECHNY RYBÁŘE
E-mailinfo@kaprpro.czMobil777 228 882
ČESKÝ VÝROBCE NÁVNAD A NÁSTRAH PRO VŠECHNY RYBÁŘEE-mailinfo@kaprpro.czMobil777 228 882
 
BOILIES AKTIVNÍ BÍLÉ 16/20/24

BOILIES AKTIVNÍ BÍLÉ 16, 20 a 24mm

 

 Příběh bílého boilies se začal odehrávat v roce 2010, kdy jsme dováželi boilies firmy Ocean Fresh. Jeho výroba probíhala v prostorách firmy Copdock Mill v Anglii. Pomatuji si, jako by to bylo dnes, když se mě Cliff Davis ( výrobní ředitel Copdock Mlill) snažil doporučit, abych nakoupil větší množství bílých popek, protože se budou prodávat více než ostatní barvy. Přiznám se, že jsem tomu tenkrát nevěnoval velkou pozornost, i když Cliff tvrdil, že bílé popky tvoří osmdesát procent jejich produkce, protože ryby na ně reagují nejlépe. Cliffův názor jsem si opět vybavil asi před třemi lety, kdy jsme začali dodávat některé naše výrobky pro německou firmu Fishing Tackle Max. Bylo to ve chvíli, když přišel požadavek na vzorky boilies pouze v bílé barvě.

Po dvou letech vývoje a testování, jsme přesvědčeni o tom, že na bílé boilies ryby skutečně reagují aktivněji. Jak ryby vnímají barvy bylo napsáno mnoho, dle mého názoru je to nejdůvěryhodněji popsáno v knize Obecné rybářství trojice autorů Ing. Dubský, Ing. Kouřil, Ph.D. a Ing. Šrámek, kterou doporučuji přečíst všem sportovním rybářům.

Bílé boilies jsme vyrobili v těchto třech základních směsích: masová, sladká ovocná a směs vybraného kořenění. Tyto základní směsi jsou následně dipovány do příslušných příchutí, což způsobuje větší vlhkost boilies. Možná tekutina v obalu není voda, ale dip.

Rozpustnost ve vodě je více než 24 hodin.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.