Menu
ČESKÝ VÝROBCE NÁVNAD A NÁSTRAH PRO VŠECHNY RYBÁŘE
E-mailinfo@kaprpro.czMobil777 228 882
ČESKÝ VÝROBCE NÁVNAD A NÁSTRAH PRO VŠECHNY RYBÁŘEE-mailinfo@kaprpro.czMobil777 228 882
 

Provoz e-shopu

E-shop funguje bez omezení. Vaše zásilky jsou nadále standardně doručovány přepravní společností GLS.

Doporučení k platebním metodám

Některé přepravní společnosti v sousedních státech již zakázali platbu na dobríku. Je tedy možný pouze bezhotovostní platební styk. Je pravděpodobné, že ke stejnému opatření přistoupí i tuzemské přepravní společnosti, kterým to vláda již doporučila. Proto prosím již nyní (pokud můžete), využívejte platební metody s platbou předem, což je platba převodem a platba kartou online. Případně využívejte platby kartou při doručení.

Výdejní místa předpravních společností

Výdejní místa (v případě našeho dopravce tzv. GLS Parcel shopy) jsou nadále v provozu a mají od vlády výjimku, tzn. že jsou otevřené a vy těchto míst můžete nadále standardně využívat k doručení vašich objednávek.

Česko v karanténě: Můžou rybáři chodit k vodě?

Výkon rybářského práva, zejména individuální lov a plánované zarybňování, včetně využití hromadně účinných metod lovu ryb v rybníkářství a v rybářských revírech za účelem lovení rybí obsádky stejně jako zajištění výtěru ryb a chovu ryb v rybochovných zařízeních či dalších provozních činností je v souladu s výjimkami ze zákazů, na které se krizové opatření nevztahuje.

Jde o výjimku zakotvenou v bodu I. písm. c) usnesení vlády – zajištění péče o zvířata a výjimku zakotvenou v bodu I. písm. h) usnesení vlády – pohybu v přírodě.

Společné lovy (např. rybářské závody), stejně jako jakékoli shromažďování rybářů z jiných důvodů (byť ve skupinách pod 30 osob), nejsou nezbytné pro péči o ryby (zvířata) a jejich lov, a proto je třeba je neorganizovat a nezúčastňovat se jich; s výjimkou hromadně účinných metod lovu ryb v rybníkářství a v rybářských revírech za účelem lovení rybí obsádky stejně i jako dalších provozních činností v chovu ryb.

Uvedené vyplývá z účelu karanténních opatření vlády České republiky ze dne 12. března 2020, která by takovýmto jednáním mohla být zmařena.

Zdroj: Redakce InRybar.cz, MZe